Agregaty prądotwórcze dla profesjonalistów
Czyli moc w ruchu

Przenośne generatory firmy Atlas Copco zostały opracowane z myślą o profesjonalistach i firmach wykonawczych, którzy potrzebują niezawodnego źródła mocy w trakcie pracy. Trwałe wykonanie generatorów tej serii to gwarancja niezawodnego działania w długoterminowym horyzoncie użytkowania, nawet w najtrudniejszych warunkach eksploatacji.

Łatwa obsługa, wbudowane funkcje bezpieczeństwa oraz wyjątkowa jakość konstrukcji sprawiają, że generatory są idealnym partnerem w pracy dla firm z branży budowlanej, bez względu na miejsce i rodzaj realizowanych zadań. Od niewielkich modeli do użytku jednoosobowego, aż do dużych konstrukcji do zasilania placu budowy – oferujemy to, czego potrzebujesz!
Zapoznaj się z ofertą agregatów prądotwórczych
Wybierz optymalny model dla swoich potrzeb

Oferujemy kompletną serię przenośnych generatorów, których zadaniem jest spełnienie wszystkich wymagań użytkowników.
Do ogólnych codziennych zastosowań lub regularnych zastosowań w ramach jednego zadania najlepszym rozwiązaniem są generatory iP oraz P. Jeśli szukasz sprzętu do bardziej intensywnego użytkowania, z wyższym poziomem mocy i rozbudowanymi funkcjami, wówczas model QEP będzie najlepszym wyborem. Wszystkie modele zapewniają sprawdzoną niezawodność, niskie zużycie paliwa, niski poziom emisji hałasu i długi czas pracy bez tankowania, a określone kombinacje parametrów znakomicie pasują do wykonywanych prac.

Generatory iP i P są głównie przeznaczone dla wykonawców podczas osobistej realizacji zleceń, gdy szybko potrzebne jest przenośne źródło mocy. Model QEP znakomicie sprawdza się w usługach wynajmu sprzętu lub na większym placu budowy, gdzie zachodzi potrzeba współużytkowania źródła mocy. Rozbudowane funkcje bezpieczeństwa w modelu QEP R minimalizują ryzyko uszkodzeń generatora wskutek nieprawidłowego użytkowania. Pozostałe funkcje bezpieczeństwa to m.in. wbudowany wyłącznik różnicowoprądowy. W otoczeniu miejskim, gdzie wymagany jest niższy poziom emisji hałasu, idealnie sprawdza się model QEP S, zaprojektowany z uwzględnieniem redukcji hałasu.


Dane mogą różnić się w zależności od wybranego modelu. Dokładną specyfikację produktu można znaleźć w szczegółowych tabelach danych.

Pobierz broszurę produktów:

Zapoznaj się z ofertą... kliknij