Kompleksowe zaopatrzenie serwisów hydrauliki siłowej

Program kompleksowej obsługi firm

NORMAPRESS zapewnia kompleksowe zaopatrzenie w kompletne rozwiązania technologiczne do produkcji przewodów hydraulicznych. Zapewniany dostawy i uruchomienia maszyn oraz linii produkcyjnych, szkolenia personelu, dostawy komponentów, fachową pomoc techniczną oraz zapewniamy dogodne warunki handlowe dla klientów oraz firm partnerskich. Oferujemy dostawę zarówno pojedynczych urządzeń jak i kompletnych linii produkcyjnych według indywidualnych potrzeb klienta i dokonanych ustaleń. Każdą dostarczoną maszynę cechuje bardzo wysoka jakość wykonania oraz legendarna niezawodność. Podczas pierwszego uruchomienia maszyn zawsze mogą Państwo liczyć na obecność i wiedzę techniczną przedstawiciela NORMAPRESS.

Dostawy komponentów w systemie 24h - B2B

Zapewniamy dostawy komponentów do zakuwania przewodów hydraulicznych ale również pozostałych komponentów hydrauliki siłowej i pneumatyki. Dostawy odbywają się w systemie 24h poprzez platformę zakupową Normab2b. Jest to proste i przydatne narzędzie zapewniające dostęp do informacji technicznych, cen, rabatów, oraz informacji o dostępności towarów przez 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Termin dostawy 24h oraz przesyłki ekspresowe

Termin dostawy wynosi 24h dla zamówień złożonych przed godziną 14.00. Dostawy realizowane są we współpracy ze sprawdzonymi i rzetelnymi firmami kurierskimi m.in GLS, UPS, DHL. Termin dostawy na komponenty których nie posiadamy na magazynie w Katowicach nie przekracza jednego tygodnia. Możliwe są awaryjne dostawy z magazynów w całej Europie w systemie 24h.

Szkolenia dla klientów i partnerów handlowych

Dla naszych klientów zapewniamy szkolenia zarówno z zakresu podstawowej obsługi dostarczonych urządzeń i narzędzi jak i szczegółowe szkolenia z zakresu zakuwania przewodów hydraulicznych, prawidłowego doboru komponentów, identyfikacji gwintów. Nasza wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem na rynku, setkami przeprowadzonych prób i testów. Ciągłym podnoszeniem kwalifikacji poprzez uczestnictwo w warsztatach i szkoleniach organizowanych przez producentów komponentów zapewniamy obsługę techniczną na najwyższym poziomie.

Opieka posprzedażna i serwis urządzeń

Zapewniamy pomoc techniczną oraz serwis dostarczonych przez nas urządzeń na terenie całego kraju zarówno w okresie gwarancji, jak i później.