O nas

We wszystkim, co robimy, przyświeca nam idea Jakość ponad normę

Oferujemy kompleksową obsługę oraz doradztwo techniczne

Stawiamy na certyfikowane produkty wysokiej jakości, produkowane przez firmy z Unii Europejskiej.

Dbamy o to by na stanie w magazynie, zawsze była pełna oferta części oraz wszelkie niezbędne elementy układów hydraulicznych, centralnego sterowania oraz instalacji pneumatycznych.

Czym się zajmujemy?

Projektujemy i montujemy instalacje przemysłowe

Doradzamy w doborze instalacji pneumatycznej i hydraulicznej;

Dostarczamy certyfikowane części zamienne do hydrauliki siłowej, pneumatyki oraz układów centralnego smarowania;

Serwisujemy również instalacje oraz urządzenia przemysłowe.

Hydraulika siłowa - szybka dostawa

Szybka dostawa

Wysyłka towaru w dniu złożenia zamówienia, a dzięki magazynom w UE większość części jest u Ciebie już w 24 H.

Hydraulika siłowa - przejrzysta współpraca

Przejrzysta współpraca

Stawiamy na długotrwałe relacje oparte na zaufaniu. Współpracując z nami, mają Państwo gwarancję wsparcia Indywidualnego Opiekuna Klienta na każdym etapie współpracy.

Hydraulika siłowa - solidne produkty

Solidne produkty

Dostarczamy certyfikowane produkty wysokiej jakości z pełną gwarancją producenta.

Hydraulika siłowa - platforma online

Platforma online

Przez całą dobę masz dostęp do cen, terminów dostaw, informacji technicznych oraz podgląd realizacji zamówienia w czasie rzeczywistym.

Hydraulika siłowa - bezpłatna konsultacja

Bezpłatna konsultacja

Oferujemy profesjonalne doradztwo, które bazuje na wiedzy technicznej i doświadczeniu.

HYDRAULIKA SIŁOWA

Sprawdź co mamy na magazynie

Sprawdź

Misja, wizja, wartości

Hydraulika siłowa - dlaczego warto z nami współpracować?

Misja — co robimy?

Dostarczamy produkty i usługi najwyższej jakości, tworząc istotne usprawnienia w Działach Utrzymania Ruchu zakładów przemysłowych. Budujemy długotrwałe relacje z klientami, wykraczające ponad normę kontaktów handlowych i prowadzące do wspólnego rozwiązywania problemów technicznych oraz biznesowych.

Hydraulika siłowa - dlaczego warto z nami współpracować?

Wizja — dokąd zmierzamy?

Będziemy innowacyjną i rzetelną firmą, która dostarcza nowoczesne rozwiązania usprawniające produkcję. Będziemy firmą odpowiedzialną społecznie, która ma pozytywny wpływ na otoczenie. Będziemy pracodawcą, który gwarantuje pracownikom atmosferę pracy i wynagrodzenie zawsze ponad normę.

Hydraulika siłowa - dlaczego warto z nami współpracować?

Wartości

Ludzie są najważniejszą wartością firmy. Istotne są dla nas dobre relacje z Kontrahentami i Pracownikami oraz przyjemna i wesoła atmosfera pracy. Rozwijamy się, polepszamy jakość, dajemy z siebie jak najwięcej oraz traktujemy innych tak, jak chcemy, by traktowano nas. Działamy zgodnie z prawem i etyką biznesową.

Nasze certyfikaty

Zarządzanie jakością

Posiadamy wdrożony i na bieżąco udoskonalany system zarządzania jakością wg. EN ISO 9001:2015, nadzorowany i audytowany przez czołową jednostkę certyfikującą — TÜV Rheinland. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą certyfikatów.

Zobacz wszystkie certyfikaty

Sprawdź, co mówią o nas klienci, którzy
są z nami od lat

Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług Normapress. Pomogli nam poprawić wydajność naszych procesów produkcyjnych poprzez dostawę wysokiej jakości komponentów hydraulicznych i pneumatycznych oraz modernizację instalacji hydraulicznych. Polecamy Normapress jako niezawodnego partnera biznesowego.
Autoneum
Gorąco polecam firmę Normapress jako wiarygodnego dostawcę elementów hydrauliki siłowej i pneumatyki oraz producenta przewodów hydraulicznych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszej współpracy i mamy nadzieję na dalszą współpracę w przyszłości.
Zamet
Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z Firmą Normapress, która wyróżnia się profesjonalnym podejściem do klienta, fachowym doradztwem i gotowością do podejmowania wyzwań, nie unika trudnych tematów. Firma jest doświadczonym producentem i dostawcą wysokiej jakości elementów złącznych w zakresie hydrauliki siłowej, pneumatyki i centralnego smarowania. Jest elastyczna pod względem potrzeb jak i terminów.
HSJ Cognor

Poznaj program NPQ

Hydraulika siłowa -komponenty

Wiemy, że komponenty hydrauliki siłowej często pracują w ciężkich warunkach, przy bardzo wysokim ciśnieniu, dlatego przykładamy szczególną uwagę do jakości oferowanych przez nas produktów. To właśnie jakość ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo, więc nie uznajemy kompromisów. Zamów u nas części zamienne, przewody i inne komponenty hydrauliki siłowej i wyeliminuj ryzyko stosowania przewodów z komponentów pochodzących z „niepewnych” źródeł.

Zachęcamy do współpracy

Zapraszamy do skorzystania z programu NPQ. To nasza gwarancja najwyższej jakości przewodów, dostarczanych do Państwa maszyn. Oznacza to, iż dobór komponentów każdego przewodu został przeprowadzony w sposób kompetentny, zapewniający jego długotrwałą pracę.

Hydraulika siłowa -komponenty

Skontaktuj się z nami

Skorzystaj z formularza i skontaktuj się z nami. Dobierzemy konsultanta do tematu rozmowy i szybko oddzwoni do Ciebie. Zadaj mu dowolne pytanie

Skontaktuj się bezpośrednio

tel:. 32 777 15 53

e-mail: normapress@normapress.pl

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Wymagana zgoda