Profesjonalne pompy do wody, wody brudnej i szlamu

Profesjonalne pompy do wody, wody brudnej i szlamu

Profesjonalne pompy do wody, wody brudnej i szlamu

Pompy odwadniające WEDA

Elektryczne pompy zatapialne WEDA, wraz z akcesoriami, zostały opracowane z myślą o wielu zastosowaniach związanych z odwadnianiem dla różnorodnych branż. Pompy WEDA są wyposażone we wbudowany system ochrony rozrusznika i silnika elektrycznego oraz, opcjonalnie, automatyczny układ kontroli poziomu. Regulowane dyfuzory z gumy odpornej na zużycie oraz wirniki z hartowanej stali wysokochromowej zapewniają trwałość w trudnych warunkach.

Pompy do odwadniania

Znamy się na pompach i ich zastosowaniu oraz, co najważniejsze, na ludziach, którzy ich używają. Oferujemy pełną gamę elektrycznych lekkich pomp zanurzeniowych wysokiej jakości, zaprojektowanych specjalnie do odwadniania oraz pompowania szlamu i osadów. Pompy są dostępne w wersjach dostosowanych do napięcia na całym świecie. Pompy WEDA są wykonane w sposób zapewniający trwałość. Wyjątkowy system uszczelnienia oraz modułowa konstrukcja sprawiają, że pompy te należą do jednych z najbardziej elastycznych na rynku. Łatwe w obsłudze i konserwacji pompy WEDA zapewniają optymalne działanie. System uszczelnień WEDA jest rozwiązaniem zapewniającym optymalną konserwację i można go łatwo zamontować w miejscu pracy.

Elektryczne pompy zatapialne

Rozumiemy potrzeby naszych klientów związane z odwadnianiem oraz różnorodność ich zastosowań i lokalizacji. Biorąc to pod uwagę opracowaliśmy wersje do odwadniania (D), usuwania szlamu (S) i osadów (L).
W tych zastosowaniach są wymagane pompy odporne na środki korozyjne i ścierne oraz działanie ciał stałych w pompowanej zawartości.

WEDA D: pompy do odwadniania – czysta i brudna woda

Pompy WEDA do odwadniania można stosować zarówno do czystej jak i brudnej wody, nawet z niewielką zawartością ciał stałych. Pozwalają na uzyskanie najlepszych parametrów działania i wydajności.

Zastosowanie: ogólne zastosowania odwadniające, woda gruntowa, woda nieoczyszczona, na placach budowy
Gęstość wody do 1100 kg/m3
Wylot u góry
Konstrukcja przystosowana do ciał stałych 4–12 mm
Wartości pH od 5 do 8

Profesjonalne pompy do wody, wody brudnej i szlamu
Profesjonalne pompy do wody, wody brudnej i szlamu

WEDA S: pompy do szlamu

Pompy WEDA do szlamu nadają się do gęstego, miękkiego, mokrego mułu lub podobnych lepkich mieszanin płynów i ciał stałych, szczególnie do produktów procesów przemysłowych lub rafinerii.

Zastosowania: woda zawierająca muł, szlam lub lekkie osady, czyszczenie zbiorników, czyszczenie rowów i stawów, w górnictwie
Gęstość wody do 1400 kg/m3
Wylot z boku, u dołu
Konstrukcja przystosowana do ciał stałych 25–50 mm
Wartości pH od 5 do 8

WEDA L: pompy do osadów

Pompy WEDA do osadów są najbardziej wytrzymałe z pomp tego rodzaju i mają największe otwory, które ułatwiają pompowanie osadów zawierających najtrudniejsze do usunięcia ciała stałe.

Zastosowania: media ścierne o wysokiej zawartości ciał stałych, kamieniołomy, prace pogłębiarskie i stawy osadowe

Gęstość wody do 1700 kg/m3
Wylot u góry, u dołu i z boku
Konstrukcja przystosowana do ciał stałych 20–60 mm
Wartości pH od 2 do 10

Profesjonalne pompy do wody, wody brudnej i szlamu

Filmy instruktażowe:

Related posts

Dobór i bezpieczne użytkowanie wysokociśnieniowych przewodów hydraulicznych

Dobór i bezpieczne użytkowanie wysokociśnieniowych przewodów hydraulicznych Podstawowe uwagi 1. Bezpieczeństwo doboru Należy mieć świadomość, że przewody hydrauliki siłowej często pracują w ciężkich warunkach, przy wysokim ciśnieniu, dlatego należy przykładać szczególną uwagę do jakości półproduktów, z których produkowane są...

Więcej