Dostarczamy produkty i urządzenia hydrauliki siłowej, pneumatyki i centralnego smarowania. Serwisujemy urządzenia przemysłowe. Projektujemy i montujemy instalacje przemysłowe. Stawiamy na trwałe produkty wysokiej jakości, produkowane przez firmy z Unii Europejskiej.

NORMAPRESS to zespół rzetelnych ludzi. Jesteśmy zaangażowani, pełni chęci działania i rozwoju, przywiązujemy najwyższą wagę do uczciwości i dobrych relacji z naszymi Kontrahentami i Pracownikami. Nasz zespół jest największą wartością firmy. Dzięki niemu odnosimy sukcesy.

Nasze atuty

Sprawny zespół

Profesjonalnie doradzamy w wyborze produktów. Dążymy do
rozwiązywania problemów. Działamy zgodnie
z prawem i przyjętymi normami. 

Solidne produkty

Produkty od firm z Unii Europejskiej
z kwalifikowanej listy dostawców. Wykonanie wg norm ISO, FDA, Atex, EN, DIN, SAE, MSHA zapewnia wydłużony czas pracy produktów.


Serwis

Kilkanaście lat doświadczeń w serwisach
i montażach produktów, oraz doświadczony zespół specjalistów zapewnia profesjonalne przeprowadzenie prac serwisowych. 

Szybka dostawa

Znamy swoją odpowiedzialność. Wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2015 oraz systemy WMS zapewniają terminową dostawę. 

Dostępność "od ręki"

Dobrze zaopatrzony magazyn w Katowicach, oraz magazyny w Unii Europejskiej
z możliwością szybkiej dostawy. Magazynujemy również produkty "pod klienta".

Platforma B2B 24h

Dostęp przez całą dobę do cen, terminów dostaw, informacji technicznych. Podgląd procesu przygotowania dostawy w czasie rzeczywistym. 

Wiedza techniczna

Cyklicznie inwestujemy w szkolenia naszych specjalistów, oraz przekazujemy zdobytą wiedzę naszym klientom w formie szkoleń
i warsztatów. 

Dobre relacje

Jesteśmy nastawieni na budowanie długoterminowej współpracy, opartej
o zaufanie do naszej wiedzy i sprawdzone rozwiązania techniczne.

Polityka jakości

Jakość produktów

Przykładamy szczególną wagę do jakości produktów i usług. Dostarczamy produkty sprawdzone i przetestowane, wyprodukowane w oparciu o rygorystyczne normy jakościowe. Dbamy o utrzymanie atrakcyjnych cen, negocjujemy warunki dostaw i koszty transportu, co zapewnia utrzymanie optymalnych warunków dostaw. Prowadzimy ciągły nadzór nad kosztami przedsiębiorstwa, aby pozostać stabilnym partnerem handlowym.

Zarządzanie jakością

Posiadamy wdrożony i na bieżąco udoskonalany system zarządzania jakością
wg. EN ISO 9001:2015, nadzorowany i audytowany przez czołową jednostkę
certyfikującą - TÜV Rheinland.

Nasza idea to "Jakość ponad normę"

Misja, wizja, wartości

Misja - co robimy?

Dostarczamy produkty i usługi najwyższej jakości, tworząc istotne usprawnienia w Działach Utrzymania Ruchu zakładów przemysłowych. Budujemy długotrwałe relacje z klientami, wykraczające ponad normę kontaktów handlowych i prowadzące do wspólnego rozwiązywania problemów technicznych oraz biznesowych.

Wizja - gdzie zmierzamy?

Będziemy innowacyjną i rzetelną firmą, która dostarcza nowoczesne rozwiązania usprawniające produkcję. Będziemy firmą odpowiedzialną społecznie, która ma pozytywny wpływ na otoczenie. Będziemy pracodawcą, który gwarantuje pracownikom atmosferę pracy i wynagrodzenie zawsze ponad normę.

Wartości

Ludzie są najważniejszą wartością firmy. Istotne są dla nas dobre relacje z Kontrahentami i Pracownikami, oraz przyjemna i wesoła atmosfera pracy. Rozwijamy się, polepszamy jakość, dajemy z siebie jak najwięcej, oraz traktujemy innych tak, jak chcemy by traktowano nas. Działamy zgodnie z prawem i etyką biznesową. 

Zapraszamy do współpracy,

Zespół NORMAPRESS

Kupuj bezpiecznie on-line

Platforma B2B to nowoczesny, przyjazny w obsłudze system przeznaczony dla partnerów handlowych, dostępny 24 godziny na dobę
© SolEx B2B