Dostarczamy produkty i urządzenia hydrauliki siłowej, pneumatyki i centralnego smarowania. Serwisujemy urządzenia przemysłowe. Projektujemy i montujemy instalacje przemysłowe. Stawiamy na trwałe produkty wysokiej jakości, produkowane przez firmy z Unii Europejskiej.

NORMAPRESS to zespół rzetelnych ludzi. Jesteśmy zaangażowani, pełni chęci działania i rozwoju, przywiązujemy najwyższą wagę do uczciwości i dobrych relacji z naszymi Kontrahentami i Pracownikami. Nasz zespół jest największą wartością firmy. Dzięki niemu odnosimy sukcesy.

Nasze atuty

Etyka

Działamy zgodnie z prawem
i etyką, dajemy z siebie jak najwięcej
i traktujemy innych tak, jak chcemy by traktowano nas. Zawsze dążymy do rozwiązania problemów, zamiast je omijać.

Jakość produktów

Współpracujemy z najlepszymi
i sprawdzonymi europejskimi producentami. Nasze produkty spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania
i normy jakościowe.

Serwis

Stale poszukujemy najlepszych 
i optymalnych rozwiązań serwisowych. Nasi serwisanci często podnoszą kwalifikacje na szkoleniach.

Terminy dostaw

Znamy swoją odpowiedzialność. Aby zachować wysokie standardy pilnujemy terminowej realizacji zamówień, stosując systemy WMS, oraz normę EN ISO 9001:2015

Dostępność towarów

Utrzymujemy dobrze zaopatrzone magazyny w Polsce, Niemczech, Włoszech i Hiszpanii. Systematycznie zwiększamy ilość produktów
w ofercie i stan produktów dostępnych "od ręki".

Platforma normaB2B

NormaB2B to system dający Kontrahentom dostęp do cen, terminów realizacji, informacji technicznych o produktach, oraz możliwość składania zamówień 24/7.

Profesjonalizm

Stawiamy na współpracę na najwyższym możliwym poziomie. Organizujemy szkolenia, aby utrzymać wysokie standardy obsługi rynku.

Opieka po sprzedaży

Zachowujemy kontakt po sprzedaży, doradzamy, dobieramy i serwisujemy produkty, aby uniknąć awarii. Reklamacje obsługujemy zgodnie z normą ISO 9001:2015.  

Polityka jakości

Jakość produktów

Przykładamy szczególną wagę do jakości produktów i usług. Dostarczamy produkty sprawdzone i przetestowane, wyprodukowane w oparciu o rygorystyczne normy jakościowe. Dbamy o utrzymanie atrakcyjnych cen, negocjujemy warunki dostaw i koszty transportu, co zapewnia utrzymanie optymalnych warunków dostaw. Prowadzimy ciągły nadzór nad kosztami przedsiębiorstwa, aby pozostać stabilnym partnerem handlowym.

Zarządzanie jakością

Posiadamy wdrożony i na bieżąco udoskonalany system zarządzania jakością
wg. EN ISO 9001:2015, nadzorowany i audytowany przez czołową jednostkę
certyfikującą - TÜV Rheinland.

Nasza idea to "Jakość ponad normę"

Misja, wizja, wartości

Misja - co robimy?

Dostarczamy produkty i usługi najwyższej jakości, tworząc istotne usprawnienia w Działach Utrzymania Ruchu zakładów przemysłowych. Budujemy długotrwałe relacje z klientami, wykraczające ponad normę kontaktów handlowych i prowadzące do wspólnego rozwiązywania problemów technicznych oraz biznesowych.

Wizja - gdzie zmierzamy?

Będziemy innowacyjną i rzetelną firmą, która dostarcza nowoczesne rozwiązania usprawniające produkcję. Będziemy firmą odpowiedzialną społecznie, która ma pozytywny wpływ na otoczenie. Będziemy pracodawcą, który gwarantuje pracownikom atmosferę pracy i wynagrodzenie zawsze ponad normę.

Wartości

Ludzie są najważniejszą wartością firmy. Istotne są dla nas dobre relacje z Kontrahentami i Pracownikami, oraz przyjemna i wesoła atmosfera pracy. Rozwijamy się, polepszamy jakość, dajemy z siebie jak najwięcej, oraz traktujemy innych tak, jak chcemy by traktowano nas. Działamy zgodnie z prawem i etyką biznesową. 

Zapraszamy do współpracy,

Zespół NORMAPRESS

Kupuj bezpiecznie on-line

Platforma B2B to nowoczesny, przyjazny w obsłudze system przeznaczony dla partnerów handlowych, dostępny 24 godziny na dobę
by SolEx B2B