Agregaty prądotwórcze dla profesjonalistów
Generatory Atlas Copco zostały opracowane dla profesjonalistów i firm wykonawczych, które potrzebują niezawodnego źródła mocy.
Trwałe wykonanie generatorów to gwarancja niezawodnego działania w najtrudniejszych warunkach. Łatwa obsługa, funkcje bezpieczeństwa oraz wyjątkowa jakość konstrukcji sprawiają, że generatory te są idealnym partnerem w pracy.
Od niewielkich modeli do użytku jednoosobowego, aż do dużych konstrukcji do zasilania placu budowy – mamy to, czego potrzebujesz!


12 h

do 12 godzin pracy bez uzupełniania paliwa 


21 kg 

najlżejsze modele ważą tylko 21 kg


63 dB(A)

poziom hałasu tylko 63dB(A)


Generatory iP

- od 21 kg- poziom hałasu 63 dB(A) w odległości 7 m- 6 godzin bez uzupełniania paliwa- możliwość połączenia wielu urządzeń- technologia sterowania inwerterowego
 
Seria generatorów P

- od 52 kg- poziom hałasu 70 dB(A) w odległości 7 m- 11 godzin bez uzupełniania paliwa- rozruch elektryczny AVR
 
Seria generatorów QEP

- od 42 kg- poziom hałasu 61 dB(A) w odległości 7 m- 12 godzin bez uzupełniania paliwa- rozruch elektryczny AVR- rozruch zdalny

Który genetaror przenośny będzie dobry dla mnie?

Do użytku codziennego czy do częstego wykonywania zadań?
Do codziennego ogólnego użytku lub do częstego wykonywania jednego zadania — generatory iP i P to doskonałe rozwiązanie. Te generatory przenośne przeznaczone są głównie do użytku osobistego, który wymaga szybkiego dostępu do przenośnego zasilania.

Czy używasz maszyny bardziej intensywnie?
Jeśli potrzebujesz czegoś do intensywniejszego użytku, z wyższymi poziomami mocy i bardziej rozbudowanymi funkcjami, QEP to właściwe rozwiązanie. Wszystkie modele oferują wypróbowaną niezawodność i długi czas pracy bez uzupełniania paliwa — w połączeniu, które będzie właściwe dla każdego zastosowania. Generator przenośny QEP jest doskonały dla wynajmu lub dużych terenów robót, które wymagają współdzielenia zasilania.

Szukasz rozwiązań dla wynajmu?
Rozbudowane zabezpieczenia serii QEP R minimalizują ryzyko uszkodzenia generatora w wyniku nieprawidłowego użytkowania. Inne zabezpieczenia obejmują wbudowany automatyczny wyłącznik różnicowy.

Cichy generator przenośny
W przypadku środowisk miejskich i jeszcze niższych poziomów hałasu seria QEP S z konstrukcją tłumiącą hałas to doskonałe rozwiązanie.

Wersje produktu
Generatory IP od 1,6 do 3 kW; seria P od 2,5 do 6,5 kW; QEP od 2,5 do 6,5 kW; QEPR od 5 do 11 kW; QEPS od 3,5 do 11 kW.


Kliknij i sprawdź ofertę agregatów prądotwórczych

Pobierz broszurę o produkatch

Dane mogą różnić się w zależności od wybranego modelu. Dokładną specyfikację produktu można znaleźć w szczegółowych tabelach danych.