Agregaty prądotwórcze dla profesjonalistów

Agregaty prądotwórcze dla profesjonalistów

Profesjonalne agregaty prądotwórcze

Generatory Atlas Copco zostały opracowane dla profesjonalistów i firm wykonawczych, które potrzebują niezawodnego źródła mocy.
Trwałe wykonanie generatorów to gwarancja niezawodnego działania w najtrudniejszych warunkach. Łatwa obsługa, funkcje bezpieczeństwa oraz wyjątkowa jakość konstrukcji sprawiają, że generatory te są idealnym partnerem w pracy.
Od niewielkich modeli do użytku jednoosobowego, aż do dużych konstrukcji do zasilania placu budowy – mamy to, czego potrzebujesz!

12 h
do 12 godzin pracy bez uzupełniania paliwa

21 kg
najlżejsze modele ważą tylko 21 kg

63 dB(A)
poziom hałasu tylko 63dB(A)

Generatory iP

– od 21 kg- poziom hałasu 63 dB(A) w odległości 7 m- 6 godzin bez uzupełniania paliwa- możliwość połączenia wielu urządzeń- technologia sterowania inwerterowego

Agregaty prądotwórcze dla profesjonalistów

Seria generatorów P

– od 52 kg- poziom hałasu 70 dB(A) w odległości 7 m- 11 godzin bez uzupełniania paliwa- rozruch elektryczny AVR

Agregaty prądotwórcze dla profesjonalistów

Seria generatorów QEP

– od 42 kg- poziom hałasu 61 dB(A) w odległości 7 m- 12 godzin bez uzupełniania paliwa- rozruch elektryczny AVR- rozruch zdalny

Agregaty prądotwórcze dla profesjonalistów

Który genetaror przenośny będzie dobry dla mnie?

Agregaty prądotwórcze dla profesjonalistów

Do użytku codziennego czy do częstego wykonywania zadań?

Do codziennego ogólnego użytku lub do częstego wykonywania jednego zadania — generatory iP i P to doskonałe rozwiązanie. Te generatory przenośne przeznaczone są głównie do użytku osobistego, który wymaga szybkiego dostępu do przenośnego zasilania.

Czy używasz maszyny bardziej intensywnie?

Jeśli potrzebujesz czegoś do intensywniejszego użytku, z wyższymi poziomami mocy i bardziej rozbudowanymi funkcjami, QEP to właściwe rozwiązanie. Wszystkie modele oferują wypróbowaną niezawodność i długi czas pracy bez uzupełniania paliwa — w połączeniu, które będzie właściwe dla każdego zastosowania. Generator przenośny QEP jest doskonały dla wynajmu lub dużych terenów robót, które wymagają współdzielenia zasilania.

Szukasz rozwiązań dla wynajmu?

Rozbudowane zabezpieczenia serii QEP R minimalizują ryzyko uszkodzenia generatora w wyniku nieprawidłowego użytkowania. Inne zabezpieczenia obejmują wbudowany automatyczny wyłącznik różnicowy.

Cichy generator przenośny

W przypadku środowisk miejskich i jeszcze niższych poziomów hałasu seria QEP S z konstrukcją tłumiącą hałas to doskonałe rozwiązanie.

Wersje produktu

Generatory IP od 1,6 do 3 kW; seria P od 2,5 do 6,5 kW; QEP od 2,5 do 6,5 kW; QEPR od 5 do 11 kW; QEPS od 3,5 do 11 kW.

 

Dane mogą różnić się w zależności od wybranego modelu. Dokładną specyfikację produktu można znaleźć w szczegółowych tabelach danych.

Related posts

Dobór i bezpieczne użytkowanie wysokociśnieniowych przewodów hydraulicznych

Dobór i bezpieczne użytkowanie wysokociśnieniowych przewodów hydraulicznych Podstawowe uwagi 1. Bezpieczeństwo doboru Należy mieć świadomość, że przewody hydrauliki siłowej często pracują w ciężkich warunkach, przy wysokim ciśnieniu, dlatego należy przykładać szczególną uwagę do jakości półproduktów, z których produkowane są...

Więcej